W prawym górnym rogu strony, obok koszyka, znajduje się przycisk Zarejestruj się. Kliknij na niego, a następnie zostaniesz przekierowany do formularza Rejestracji konta.

 

 Potrzebujemy Twoich podstawowych danych osobowych oraz unikalnej nazwy, która będzie jednocześnie loginem. Hasło do konta musi mieć co najmniej 6 znaków. Wymyśl hasło, które nie będzie zbyt łatwe do odgadnięcia. Zapomnij o kombinacjach typu: „QWERTY”, „123456”, „nazwa butiku” ;) 

 
W tym miejscu określasz jakiego typu konto chcesz stworzyć (oczywiście w każdym momencie masz możliwość jego edycji). 
1. JESTEM PROJEKTANTEM
Jako projektant masz dostęp do dodatkowych ustawień związanych z Twoim BUTIKIEM. Otrzymujesz dedykowaną stronę na której możesz ustawić indywidualny baner oraz logo, opowiedzieć kim jesteś i jak zaczęła się Twoja przygoda z projektowaniem i co najważniejsze promować i sprzedawać swoje produkty. 
2. JESTEM KUPUJĄCYM
Bycie projektantem nie wyklucza Twojej możliwości zakupów. Wystarczy, że zaznaczysz również tę opcję. Jako kupujący będziesz mógł zaglądać do historii, a także wystawiać opinię o produktach. 

Nagroda za POLECENIE! TAK, doceniamy osoby, które informują o nas swoich przyjaciół, dlatego też mamy dla nich coś miłego. Jeżeli skorzystałaś/eś z linka przekierowującego, pole powinno uzupełnić się automatycznie, jeżeli nie, wpisz ID  samodzielnie.

To już ostatni etap, prawda że szybko? 
1. Automatyczne i bezpieczne logowanie
Zamiast każdorazowo wpisywać login i hasło, wystarczy, że raz zaznaczysz opcję logoawania automatycznego i co najważniejsze bezpiecznego.
2. Regulamin
Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem, a następnie zaznacz zgodę. Bez tego niestety nie będziemy mogli stworzyć dla Ciebie konta.
3. Newsletter
Chcesz na bieżąco dowiadywać się o promocjach i bonach zniżkowych na naszej platformie? Jeden „klik” i nic Cię nie ominie :)


 GRATULACJE !!!


Właśnie otworzyłeś swój Butik na HandbyHand i możesz zacząć sprzedawać.

Dodaj produkty i zobacz jakie to proste !!!

Produkty możesz dodać z poziomu Panelu Użytkownika klikając na zakładkę Mój Butik / Zarządzanie produktami.


W zakładce Mój Butik / Zarzadzanie produktami Projektanci mają dostępną funkcjonalność, która przyspiesza dodawanie podobnych produktów, tzn. jeżeli masz wystawiony jakiś produkt i chciałbyś dodać podobny to wystarczy, że skorzystasz z funkcjonalności „Dodaj podobny”.

Po dodaniu produktów masz możliwość ich promowania. Nasze promowanie wyróżnia się tym, że płacisz za faktyczne odsłony swoich produktów przez potencjalnych Kupujących, a nie za same wyświetlenia.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdziesz nas na:

Ta strona używa plików cookies w celu poprawy swojego funkcjonowania, a także w celach analitycznych.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.